InformacjeMiasto Puławy

Ferie na sportowo z MOSiR

Dwa tygodnie wolnego od zajęć szkolnych to doskonała okazja na poświęcenie się aktywności fizycznej, na którą zwykle trudno jest znaleźć odpowiednio dużo czasu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla młodzieży szkolnej specjalną ofertę, z której będzie można korzystać podczas ferii zimowych.

Jedyna typowo zimowa atrakcja w mieście, czyli lodowisko, w dni powszednie będzie czynne już od godz. 10:00 i przez pierwsze 2 godziny za okazaniem legitymacji szkolnej będzie obowiązywała niższa cena na zabawę. Młodzież szkolna zapłaci 2 zł za bilet wstępu. Podobny koszt poniosą dzieci chcące skorzystać z pływalni przy ul. Partyzantów, które przyjdą na basen o godz. 12:00 i 13:00.

W pierwszym tygodniu ferii od 11.30 do 13:00 będzie dostępna sala gier, gdzie będą odbywać się zabawy dla wszystkich chętnych dzieci. Osoby ceniące sportową rywalizację również znajdą coś dla siebie. W poniedziałek 23 stycznia odbędzie się turniej koszykówki, za 2 dni w środę turniej piłki nożnej dla piłkarzy do 13 roku życia. Na zakończenie w ostatni piątek 27 stycznia na Kortach Tenisowych zorganizowany zostanie Turniej Tenisa dla dzieci i młodzieży szkolnej. Zapisy prowadzone będą bezpośrednio przed planowanymi turniejami.

Na typowo zimową aurę podczas tegorocznych ferii nie ma co liczyć. Mamy jednak nadzieję, że dzięki atrakcjom kulturalnym i sportowym oferowanym przez miejskie instytucje dzieci chętnie wykorzystają wolny czas na rozwijanie swoich pasji.

Autor: M. Owczarz

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button