Miasto PuławyPowiat Puławski

Anna Magdalena Filipiak gościem Powiatowego Klubu Książki

Anna Magdalena Filipiak będzie kolejnym gościem Powiatowego Klubu Książki. Puławska artystka podczas spotkania autorskiego opowie o swoim tomiku poezji “Dotykam słów intymnie”, wydanym w grudniu 2019 roku.

Zawarte w zbiorze wiersze dotykają tematyki różnych stanów i odcieni miłości. Artystka opowie o genezie powstania tomiku oraz zdradzi, skąd czerpie inspiracje dla swojej twórczości. Swój debiutancki tomik, zatytułowany “Mój ogród” wydała w 2001 roku. Ponadto wydała także m.in. tomiki “Białe Piórko” oraz “Po co tu bywam”. Anna Magdalena Filipiak jest związana zawodowo z Puławskim Ośrodkiem Kultury “Dom Chemika”, pełni tam funkcję instruktorki teatralnej, podczas wydarzeń organizowanych przez Ośrodek niekiedy wciela się też w rolę konferansjerki.

Spotkanie w Powiatowym Klubie Książki odbędzie się w środę 30 listopada o godz. 12:00. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Przypomnijmy, że gośćmi puławskiego Powiatowego Klubu Książki po wznowieniu spotkań były w ostatnich miesiącach Maja Wolny oraz Sylwia Winnik.

Plakat organizatora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button