Miasto Puławy

Turniej Badmintona o Puchar Prezydenta Puław

Pod koniec października po raz drugi w naszym mieście odbędzie się Turniej Badmintona o Puchar Prezydenta miasta Puławy. Rozgrywki będą się toczyć na 4 kortach w Szkole Podstawowej nr 10.

Organizatorzy, czyli Uczniowski Klub Sportowy Badminton Puławy planują zmagania w kilku kategoriach wiekowych oraz ze względu na poziom zaawansowania. Zaplanowano po 5 kategorii dziecięcych dla dziewcząt i chłopców od dzieci w wieku 9 lat i młodszych do 17-latków. Z kolei w rywalizacji dorosłych uwzględniono zróżnicowanie poziomów. Przeprowadzone zostaną więc rozgrywki dla początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych badmintonistów w singlu, deblu oraz mikście. Obecnie trwają zapisy osób chętnych do uczestnictwa w zawodach, potrwają one do 27 października. Zgłoszenia można dokonywać drogą mailową na adres Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Puławy uksbadpul@gmail.com. Informacje o opłacie startowej i szczegółach planowanej imprezy można uzyskać telefonicznie pod numerem 696 780 316 bądź na utworzonym w portalu społecznościowym Facebook wydarzeniu.

Turniej Badmintona o Puchar Prezydenta Puław zaplanowano 29 października, od 8:30 do 14:30 odbędą się rozgrywki dzieci i młodzieży, następnie o godz. 15:00 rozpocznie się rywalizacja dorosłych.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button