Miasto Puławy

Ogólnopolskie zawody na skateparku za nami

Miniona sobota upłynęła w Puławach pod znakiem powietrznych ewolucji i akrobacji wykonywanych przez uczestników Ogólnopolskich zawodów hulajnogowych i deskorolkowych Whip&Flip, które odbyły się na skateparku przy ul. Niemcewicza.

Obiekt oddany do dyspozycji mieszkańcom w czerwcu zeszłego roku po raz pierwszy gościł tak dużą imprezę. Jeszcze przed startem właściwych zawodów osoby, które nie miały wcześniej dużego doświadczenia z deskorolką czy hulajnogą miały okazję podszkolić się podczas specjalnych warsztatów. Zawodników podzielono na dwie kategorie Junior oraz Senior, a więc uczestnicy poniżej oraz powyżej 15. roku życia. Nie zapomniano o zasadach bezpieczeństwa, powietrzne akrobacje na deskorolkach i hulajnogach wykonywano przy użyciu kasków. Zmagania zawodników śledzili m.in. prezydent Puław Paweł Maj, wiceprezydent Beata Kozik oraz brązowa medalista Igrzysk Olimpijskich w rzucie młotem Malwina Kopron. Oprawę muzyczną imprezy zapewnili DJ Shoodee, wystąpił także raper Maślany.

Zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem, co pozwala mieć nadzieję, że będziemy świadkami podobnych imprez na skateparku w przyszłości.

Whip& Flip DESKOROLKA
Junior:
1. Cyprian Andrzejewski
2. Franek Raczkowski
3. Szymon Magdziak
4. Filip Tarnowski
5. Bartek Kulig
6. Jasiek Tyburski
Senior:
1. Tymek Szczuka
2. Tomasz Jaskółka
3. Jakub Orzeł
4. Julek Łyczak
5. Rafał Świdziński
Najlepszy Puławianin: Radek Sadzikowski

Whip& Flip HULAJNOGA
Junior:
1. Mateusz Bartosik
2. Adam Mokijewski
3. Franek Maj
4. Ignacy Yankilevich
5. Bartek Mucha Senior
Senior:
1. Jakub Posłuszny
2. Jakub Kurman
3. Marcel Luks
4. Oliwier Siudem
5. Wojtek Stadnik
Najlepszy Puławianin: Mateusz Bartosik

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button