Miasto Puławy

Trwa rekrutacja do puławskiego UTW

Puławski Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął rekrutację na kolejny rok akademicki. Organizacja zaprasza wszystkie osoby starsze, ciekawe świata i głodne wiedzy do uczestnictwa w licznych wykładach, seminariach i lektoratach.

Zajęcia będą prowadzić doświadczeni nauczyciele, lekarze czy muzealnicy. Podczas organizowanych przez UTW warsztatów seniorzy będą też mieli możliwość rozwijania swoich artystycznych pasji. Oprócz rozwoju intelektualnego nie zabraknie także aktywności fizycznej w różnych formach, m.in. poprzez gimnastykę, zajęcia nordic walking czy rajdy piesze i rowerowe. Nie zabraknie wycieczek turystycznych, wypraw do muzeów i miejsc pamięci.

Nie należy też zapominać o aspekcie społecznym, zajęcia w Uniwersytecie stwarzają możliwość nawiązania nowych relacji czy odnowienia dawnych znajomości. Szczegółowe informacje na temat zasad zapisów oraz płatności znajdują się na stronie internetowej Uniwersytetu Trzeciego Wieku www.utw.pulawy.pl. Sekretariat UTW jest czynny we wrześniu w każdy wtorek w godz. 15.00 – 17.00 oraz dodatkowo w dniach 16 i 23 września w godz. 15.00 – 17.00. Inaugurację roku akademickiego puławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaplanowano w poniedziałek 10 października w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach o godz. 16:00.

Foto: UTW Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button