Miasto Puławy

Ogólnopolskie zawody na skateparku

Oddany do użytku w zeszłym roku puławski skatepark już niebawem będzie areną zmagań miłośników powietrznych ewolucji. W sobotę 17 września na obiekcie przy ul. Niemcewicza odbędą się Ogólnopolskie zawody hulajnogowe i deskorolkowe.

Przejazdy uczestników zawodów będą oceniane przez profesjonalnych sędziów. Prawo do startu w imprezie maja osoby dorosłe, a także dzieci i młodzież za pisemną zgodą rodziców, którą należy mieć wypełnioną ze sobą w dniu zawodów. Podczas zawodów nie zabraknie oprawy muzycznej, którą zapewni DJ Shoodie, wystąpi także puławski raper Maślany. Oprócz samego konkursu podczas wydarzenia zaplanowano także warsztaty z jazdy na deskorolce i hulajnodze, organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Osoby, które chciałyby pokazać szerszej publiczności swoje umiejętności w stosowaniu różnego rodzaju tricków na deskorolce czy hulajnodze, będą mogły zapisać się na listę uczestników w dniu zawodów od godz. 10:00. O tej samej porze rozpoczną się też warsztaty dla tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę ze sportami ekstremalnymi. O 11:30 wystartują eliminacje do zawodów konkursowych. Zakończenie imprezy planowane jest ok. godz. 18:00.

foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button