Miasto Puławy

Jubileusz Zbigniewa Jonaka w Domu Chemika

Na początku maja w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” zaplanowano świętowanie niezwykłego jubileuszu. Jeden z instruktorów Ośrodka Zbigniew Jonak obchodzi w tym roku 40-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji zostanie zorganizowany koncert jubileuszowy oraz dwa wydarzenia towarzyszące.

Pan Zbigniew jest instruktorem wokalnym, muzycznym i akompaniatorem wielu sekcji “Domu Chemika”. Swoją współpracę z Puławskim Ośrodkiem Kultury rozpoczął w 1990 roku, na początku szkoląc członków Zespołu Baletowego ETIUDA. Obecnie pan Zbigniew zajmuje się głównie szkoleniem wokalistów. W koncercie wystąpią byłe uczennice pana Zbigniewa oraz jego aktualni podopieczni. Podczas wydarzenia pojawi się także zespół baletowy ETIUDA, który zaprezentuje choreografię przygotowaną specjalnie na tę okazję.

Koncert jubileuszowy Zbigniewa Jonaka odbędzie się w piątek 6 maja o godz. 18:00 w sali widowiskowej “Domu Chemika”, wstęp na to wydarzenie jest wolny. Dzień wcześniej o tej samej porze w koncercie “Ktoś mnie pokochał” zaprezentują się podopieczni pana Zbigniewa, wstęp na to wydarzenie również jest bezpłatny. Natomiast 7 maja w klubie muzycznym SMOK w koncercie z cyklu “Puławy. Jestem stąd” wystąpi Monika Malczak, która swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała właśnie pod nadzorem Zbigniewa Jonaka. Na to wydarzenie obowiązują bilety, które można nabyć w kasie POK oraz za pośrednictwem portalu Biletyna.pl.

Grafika: POK “Dom Chemika”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button