Miasto Puławy

Inwestycje w SP3 – kolejne podejście

Urząd Miasta Puławy ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy budowy sali gimnastycznej oraz boisk w Szkole Podstawowej nr 3. To już kolejne podejście do tej inwestycji, poprzednie postępowanie ofertowe zostało unieważnione z powodu zbyt wysokich cen zaproponowanych przez przedsiębiorców biorących udział w przetargu.

Miasto chciało wtedy przeznaczyć na to przedsięwzięcie 12,5 miliona złotych, natomiast najtańsza zaproponowana oferta opiewała na kwotę o ponad 2 miliony złotych wyższą. Zakres prac ma obejmować budowę sali gimnastycznej wraz z pełnym zapleczem sportowym, niezbędnymi instalacjami oraz zagospodarowaniem terenu wokół obiektu w postaci chodnika, elementów zieleni czy małej architektury. Plany inwestycyjne zakładają także budowę boisk wielofunkcyjnych do gry w piłkę ręczną i koszykówkę oraz siatkówkę, zgodnie z założeniami ma pojawić się także 4-torowa bieżnia. Prace miałyby potrwać łącznie około rok i 3 miesiące.

Firmy zainteresowane uczestnictwem w tym przetargu mają czas na złożenie ofert do 13 maja. Po tym terminie powinniśmy dowiedzieć się, czy przetarg na długo wyczekiwaną przez społeczność “trójki” inwestycję tym razem zostanie rozstrzygnięty pozytywnie.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button