Miasto Puławy

Koncert “Dla Ukrainy” w Domu Chemika”

Walcząca z rosyjskim najeźdźcą Ukraina wciąż potrzebuje wsparcia, zarówno finansowego i materialnego jak i duchowego. Dlatego też wciąż organizowane są różnego rodzaju akcje charytatywne, wśród nich także imprezy kulturalne. Jedną z nich jest zaplanowany na najbliższy poniedziałek w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” koncert “Dla Ukrainy”.

Widowisko będzie miało charakter muzyczno-recytatorski, podczas jego trwania swoje talenty artystyczne zaprezentują przedstawiciele polskiej oraz ukraińskiej młodzieży. Koncert jest bezpłatny, zaproszeni są zarówno goście z Ukrainy, przebywający w naszym regionie jak i mieszkańcy powiatu puławskiego. Podczas wydarzenia zaplanowano też atrakcje dla najmłodszych.

Organizatorami wydarzenia są Powiatowe Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Kniaźnina w Puławach. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Początek koncertu “Dla Ukrainy” w poniedziałek o godz. 15:00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”.

Plakat: Powiatowe Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Puławach

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button