InformacjeKurówMiasto PuławyPuławy

Finał WOŚP już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę na ulicach Puław, Kurowa i Gołębia spotkamy wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Puławski sztab pracuje nad organizacją wydarzeń na ten dzień.

Wiemy na pewno, że odbędzie się bieg “Policz się z cukrzycą”. Nie jest możliwy start wszystkich biegaczy jednocześnie, dlatego warto wcześniej zaplanować swój udział. Szczegółowe informacje odnośnie zapisów oraz startów w niewielkich kilkuosobowych grupach można uzyskać bezpośrednio w Fundacji BezMiar. Tego dnia będzie można także podzielić się swoją krwią. W godzinach od 9:00 do 14:00 na Placu Chopina stanie krwiobus.

Tradycyjne licytacje w tym roku zostaną zastąpione licytacjami online. Podobnie jak w poprzednich edycjach będzie można wylicytować nie tylko dzieła sztuki, ale także nietuzinkowe przedmioty. Od kilku dni w 10-ciu punktach w mieście można spotkać także puszki WOŚP. Do wsparcia akcji w ten sposób zgłosiły się firmy takie jak Stemp-Graf, Piekarnia Sarzyński, Podnośniki24, Salon UGO, Cynarski, Pizzeria Da Grasso, Centrum Edukacji Innowacyjnej oraz Byczek Bistro. Mimo trudności przy organizacji tegorocznego finału, do udziału w zbiórce zgłosiło się niemal 140 wolontariuszy.

Autor: M. Owczarz

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button