InformacjePowiat Puławski

Starostwo ogranicza obsługę interesantów

Dynamiczny wzrost zakażeń wirusem SARS-CoV-2 nie pozostaje bez wpływu na pracę urzędów i instytucji. Puławskie Starostwo Powiatowe wprowadziło od wtorku ograniczenia w obsłudze interesantów.

Zgodnie z nowymi zasadami, w budynku instytucji jednocześnie może znajdować się nie więcej niż 20 osób, chcących załatwić urzędowe sprawy. Interesanci powinni pamiętać o noszeniu maseczek, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu odpowiedniego dystansu. Urzędnicy przyjmują klientów w godz. od 7:15 do 14:00. W celu załatwienia większości spraw, do budynku należy wchodzić wyłącznie głównym wejściem. Inaczej jest w przypadku Wydziału Komunikacji i Dróg. Obsługa w celu rejestracji pojazdu odbywa się poprzez boczne wejście, które dawniej prowadziło do Urzędu Skarbowego. W takich kwestiach jak wyrejestrowanie pojazdu, odbiór dowodu rejestracyjnego czy wtórnika tablic rejestracyjnych należy kierować się do wejścia przy biurze paszportowym. Aby odebrać prawo jazdy, trzeba z kolei skorzystać z wejścia głównego. Urzędnicy apelują też o posiadanie ze sobą kart płatniczych w celu uiszczenia opłat.

Wszelkie dokumenty i wnioski do Starostwa należy pozostawiać w pojemnikach znajdujących się w przedsionku wejścia głównego lub na przeznaczonych do tego stolikach. Do odwołania zostały zawieszone wszystkie spotkania Starosty Puławskiego oraz członków Zarządu Powiatu z interesantami.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button