Miasto Puławy

Budżet Obywatelski – głosowanie ruszyło! [VIDEO]

We wtorek wystartowało głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego, który zostanie zrealizowany w Puławach w przyszłym roku.

Do rozdysponowania tym razem jest pół miliona złotych, taką kwotę w tym roku przewidział na ten cel prezydent Paweł Maj. W tym roku głosowanie odbywa się wyłącznie w formie elektronicznej na specjalnej platformie, która znajduje się na stronie internetowej pulawy.eu. Dla osób, które nie mają dostępu do internetu jest możliwość skorzystania z komputerów w Urzędzie Miasta. Do wyboru jest 27 projektów: 10 małych i 17 dużych. W głosowaniu można wybrać po 3 projekty duże oraz małe.

Ewelina Borawska – Urząd Miasta Puławy

Ewelina Borawska, Urząd Miasta Puławy: “W tym roku procedura głosowania jest znacznie uproszczona. Również weryfikacja głosów nie odbywa się na bieżąco – to, czy głosy zostały złożone poprawnie, wyłącznie przez mieszkańców Puław, będzie sprawdzane po zakończeniu etapu głosowania”.

Swoje głosy puławianie będą mogli oddawać do 28 września do godz. 15:30. Projekty, które zyskają największe uznanie w oczach puławian, zostaną włączone do projektu miejskiego budżetu na przyszły rok.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button