wszystkie

Starostwo wraca do normalnej pracy

Wszystko wskazuje na to, że to już koniec utrudnień w dostępie do usług Starostwa Powiatowego w Puławach. Odczują to szczególnie klienci Wydziału Komunikacji.

Od poniedziałku zostają przywrócone zasady pracy Starostwa sprzed ogłoszenia stanu pandemii. Do budynku Starostwa będzie można dostać się wejściem głównym od ul. Głębokiej i Królewskiej oraz wejściami bocznymi od al. Królewskiej. Jak informują służby prasowe Starosty nadal obowiązywać będą przepisy dot. zachowania reżimu sanitarnego czyli dezynfekcja dłoni, dystans społeczny oraz noszenie w budynku maseczek. Największą liczbę interesantów ma Wydział Komunikacji i Dróg i tu także nastąpi powrót do obsługi klientów według zasad obowiązujących przed pandemią, zatem by zarejestrować pojazd należy osobiście zgłosić się do Wydziału Komunikacji i Dróg i pobrać “numerek” z biletomatu znajdującego się w korytarzu przy sali obsługi interesantów, który jest dostępny od godz. 7.00.

Pobranie jednego biletu upoważnia do załatwienia tylko jednej sprawy. Wizytę w wydziale komunikacji można również zarezerwować on-line, korzystając ze specjalnej strony internetowej. Obecnie system pozwala na umówienie wizyty z maksymalnie dwutygodniowym wyprzedzeniem. Urzędnicy przypominają, że jeśli w kalendarzu w danym dniu nie ma wolnych terminów, należy zajrzeć ponownie na tę stronę następnego dnia rano. Nowe numerki system uwalnia o godz. 7:15. Dodajmy także, że nie umówimy się na wizytę w Wydziale Komunikacji przez telefon – zapisy telefoniczne przestają obowiązywać.

autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button