After WorkMiasto Puławy

Ostatni tydzień na zgłoszenia do Festiwalu Kolęd

W przyszłym tygodniu upływa termin nadsyłania zgłoszeń w tegorocznym, już 26. Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd.

Nowa formuła festiwalu opiera się na wypełnieniu formularza on-line oraz przesłaniu 1 wykonania kolędy nagranego w wersji audio. Wykaz przykładowych utworów znajduje się w regulaminie konkursu. Można tam znaleźć również szczegółową instrukcję, w jaki sposób przesłać nagranie do organizatorów.

Nadesłane nagrania zostaną przesłuchane przez jury. O ewentualnym zwycięstwie czy wyróżnieniu kolędnicy zostaną poinformowani telefonicznie. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w festiwalu, a jeszcze nie nagrali swojego wykonania, powinni się pospieszyć. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 stycznia. Na ostatni dzień stycznia wstępnie został zaplanowany, podobnie jak w latach ubiegłych, koncert finalistów.

Do 14 stycznia można natomiast zgłosić swój udział w Konkursie Bożonarodzeniowych Szopek Przestrzennych. Warto zwrócić uwagę na to, że w tym roku nie przynosimy szopek do Domu Chemika, a jedynie nadsyłamy mailowo zdjęcia swoich prac. Szczegółowe informacje o obu konkursach można znaleźć na stronie internetowej Domu Chemika.

Autor: M Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button