After Work

Wystawa on-line fotografii ulicznej Łukasza Fedorowicza

W ostatnich tygodniach większość naszego życia zarówno towarzyskiego, jak i kulturalnego, przeniosła się w świat wirtualny. Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” miłośnikom sztuki w każdym wieku proponuje wystawę on-line.

Tym razem artystą prezentującym swoje prace w nietypowy sposób jest puławianin Łukasz Fedorowicz. Fotografią zaczął interesować się już w latach 60. ubiegłego wieku. Jego prace były eksponowane podczas wystaw zbiorowych i indywidualnych oraz w publikacjach książkowych, w internecie, a także były wykorzystywane na plakatach imprez muzycznych. Indywidualne kolekcje zdjęć autora były wystawiane w “Galerii Piwnica” Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach, w “Domu Chemika” oraz w Kordegardzie Pałacu książąt Czartoryskich w Puławach.

Wystawa fotografii ulicznej Łukasza Fedorowicza, którą możemy na stronie internetowej Domu Chemika, to zbiór fotografii wykonanych w Krakowie, Warszawie, Berlinie, Będzinie, Ustce czy Gdańsku w przeciągu kilku ostatnich lat. Zdjęcia są dostępne dla oglądających od piątku 15 maja.

Autor: M. Owczarz

Foto: Łukasz Fedorowicz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button