After Work

Wędrówka po lessowych wąwozach

Puławskie Towarzystwo Miłośników Gór zaprasza na wędrówkę pod hasłem „Poznajemy Krainę Lessowych Wąwozów”. Wydarzenie jest częścią przedsięwzięcia zatytułowanego „Od Gór Parchackich po Himalaje”.

Rajd odbędzie się w sobotę 5 września, o godz. 8:15 planowana jest zbiórka uczestników na przystanku MZK nr 12 przy budynku Starostwa Powiatowego, skąd pojadą oni „emką” do Bochotnicy. Koszt biletu MZK  należy pokryć we własnym zakresie. Trasa wędrówki liczy około 19 kilometrów i prowadzi przez wspomnianą Bochotnicę, Wierzchoniów, Las Stocki i Parchatkę. Po drodze planowane jest ognisko.

Zgłoszenia udziału w rajdzie będą przyjmowane do 2 września, Warunkiem jest wysłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej, którą można pobrać na Facebookowym profilu Puławskiego Towarzystwa Miłośników Gór, na adres e-mail: PTMGor@gmail.com oraz dokonanie wpłaty ubezpieczeniowej w wysokości 5 złotych na konto Puławskiego Towarzystwa Miłośników Gór. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące wyprawy oraz warunków uczestnictwa są dostępne na Facebookowym profilu tej instytucji.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button