After WorkMiasto Puławy

W Puławach ruszają rajdy rowerowe

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach wraz z działającym w naszym mieście Centrum Informacji Turystycznej zapraszają do wzięcia udziału w tegorocznej odsłonie akcji „Aktywne Puławy”.

W tym roku inicjatywa połączona jest z przedsięwzięciem „Kręcimy dla Puław”, o którym niedawno informowaliśmy. Punkty za aktywność będzie więc można zbierać na rajdach rowerowych, pieszych oraz spływach kajakowych organizowanych przez MOSiR i CIT. Powiększyć swój dorobek punktowy będą mogły również osoby, które skorzystają z bieżni w ramach akcji „Biegaj z MOSiR”, a także z wypożyczalni rowerów i sprzętu pływającego tej instytucji. Bezpłatne dzienniki aktywności chętni puławianie będą mogli odebrać w Urzędzie Miasta, budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Centrum Informacji Turystycznej.

Pierwszy rajd rowerowy zaplanowany jest już w najbliższą niedzielę 21 czerwca o godz. 10, start sprzed budynku MOSiR. Kolejne mają się odbyć 19 lipca i 16 sierpnia. Wszelkie szczegółowe informacje na temat akcji „Aktywne Puławy” oraz „Kręcimy dla Puław” są dostępne na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Plakat: pulawy.eu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button