Miasto Puławy

5. edycja Puławskiego Forum Profilaktycznego

Już po raz piąty odbędzie się Puławskie Forum Profilaktyczne – wydarzenie mające na celu szerzenie zdrowego stylu życia oraz rozwijania swoich umiejętności i pasji.

Jednym z jego elementów jest indywidualny bieg na 10 kilometrów, który można przebyć w dniach 4-18 września. Każdy uczestnik samodzielnie wyznacza sobie trasę i godzinę startu. Biegacze dokonują zapisów za pośrednictwem lubelskiego serwisu Pokochaj Bieganie. Podczas rejestracji należy podać krótkie hasło nawiązujące do tematyki Forum Profilaktycznego. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w mediach społecznościowych Fundacji BezMiar, która przygotowuje pakiety finishera dla biegaczy.

Ta sama organizacja 12 września zaprosi puławian do startu w kolejnej Nordikiadzie, która tym razem odbędzie się w naszym mieście pod hasłem “Z myślą o człowieku”. Wędrówka z kijkami nordic walking wyruszy spod budynku Szkoły Podstawowej nr 4. Do wyboru będą dwie leśne ścieżki na dystansach 7 i 12 kilometrów.

Gościem Puławskiego Forum Profilaktycznego w czwartek 9 września będzie zaś Miłka Raulin, najmłodsza zdobywczyni Korony Ziemi. Organizatorzy tego spotkania zapowiadają, że ma być ono źródłem inspiracji dla puławskiej młodzieży.

Dopełnieniem Forum będą warsztaty dla ojców, które odbędą się w dniach 17-18 września. Spotkania pod hasłem “7 sekretów efektywnego ojcostwa” poprowadzą trenerzy z portalu tato.net. Poprzez tę właśnie stronę internetową ojcowie z Puław mogą zapisywać się na zajęcia, udział w nich jest bezpłatny.

Foto archiwalne, Fundacja BezMiar

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button