Miasto Puławy

Puławski Teatr Amatora wystawi Zemstę |#LPU24.pl

Pod koniec lutego mieszkańcy Puław, którzy pasjonują się teatrem, mogą liczyć na ciekawe dla siebie wydarzenie. Puławski Teatr Amatora zaprezentuje bowiem swoją interpretację najsłynniejszej komedii Aleksandra Fredry “Zemsta”.

Adaptacją i reżyserią sztuki zajął się Ryszard Stępień. Jak czytamy w zaproszeniu, sztuka w tej interpretacji obfituje w zaskakujące zwroty akcji, odnoszące się do bieżących wydarzeń. Wartka akcja spektaklu i zastosowane nieszablonowe rozwiązania sceniczne mają sprawić, że widzowie nie będą mogli się nudzić. Sztuce towarzyszyć będzie muzyka podkreślająca komizm sytuacyjny oraz komizm postaci występujących w spektaklu.

Ryszard Stępień – Puławski Teatr Amatora

Swoje umiejętności aktorskie w spektaklu zaprezentują: Ryszard Stępień, Dominika Rodzoś, Mariusz Knap, Michał Białota, Anna Maj, Piotr Rozdoba, Artur Dębek, Ryszard Matyjasik i Jarosław Nowak. Spektakl dla publiczności zaplanowano w niedzielę 25 lutego o godz. 18:00. Bilety na to wydarzenie można zdobyć za pośrednictwem kasy biletowej Puławskiego Ośrodka Kultury bądź portalu Biletyna.pl

Autorzy: M. Strzelecka, A. Koter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button