Kazimierz DolnyPOLECAMY

Art Park Świateł w Kazimierzu Dolnym |#LPU24.pl

Koncerty plenerowe, pokazy ognia czy spotkanie ze światowej klasy fotografikiem Tomaszem Sikorą – to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych podczas Art Parku Świateł. Impreza odbędzie się 6 i 7 października w Hotelu Spichlerz w Kazimierzu Dolnym przy ul. Krakowskiej 61.

Otwarcie Art Parku nastąpi o godz. 18:00, pierwszym jego elementem będzie prezentacja świetlna zdjęć wspomnianego już znakomitego fotografika Tomasza Sikory na elewacji Hotelu Spichlerz. O tej samej porze rozpocznie się wieczorny plener rzeźbiarski. W piątek przed publicznością w Kazimierzu wystąpi także znany satyryk Mariusz Kałamaga ze swoim stand-uperskim programem, na to wydarzenie obowiązują bilety. Piątkowy wieczór dostarczy jeszcze atrakcji w postaci Widowiska Tańca i Ognia o 21:00, zaś godzinę później odbędzie się seans w ramach Kina Plenerowego. W wyjątkowej kazimierskiej scenerii będzie można zobaczyć film “Rejs”.

Sobotnie wydarzenia w ramach Art Parku Świateł rozpoczną się od wykładu i spotkania autorskiego z Tomaszem Sikorą o godz. 17:00, w tym samym czasie wielbiciele rzeźby będą uczestniczyć w drugich zajęciach w ramach pleneru rzeźbiarskiego. Od godz. 19:00 zaplanowano koncert plenerowy, zaś 2 godziny później organizatorzy przewidzieli kolejną odsłonę pasjonującego Widowiska Tańca i Ognia. Wydarzenie zakończy się seansem filmu “Podróż za jeden uśmiech” w ramach Kina Plenerowego.

Większość wydarzeń w ramach wydarzenia Art Park Świateł jest bezpłatna, grupa LPU jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button