Miasto Puławy

Poczuj magię Świąt z Biblioteką

Do świąt Bożego Narodzenia został nieco ponad miesiąc. To ulubiony czas w roku dla wielu najmłodszych, dlatego Biblioteka Miejska zaprasza dzieci, które nie mogą już doczekać się świąt, do udziału w warsztatach bożonarodzeniowych.

Spotkanie jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Podczas warsztatów mali czytelnicy poznają różne świąteczne tradycje i dowiedzą się, jak kiedyś spędzano ten magiczny czas. Ponadto dzieci będą miały szansę, aby wykazać się zdolnościami plastycznymi i wykonają własnoręcznie kartkę świąteczną, która może stać się zarówno ozdobą jak i prezentem dla bliskiej osoby, która mieszka daleko. Podczas spotkania nie zabraknie tańca i rozwijających zabaw ruchowych. Najmłodsi otrzymają też masę propozycji lektur, z którymi można zapoznać się w trakcie świątecznego czasu wolnego.

Warsztaty odbędą się w sobotę 3 grudnia i rozpoczną się o godz. 10:00 w bibliotecznym oddziale dla dzieci przy ul. Głębokiej 7A. Na zajęcia można zapisywać się na miejscu bądź telefonicznie, nie warto z tym zwlekać, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Grafika organizatora

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button