InformacjeMiasto Puławy

MOSiR zapowiada otwarcie Parku Wodnego

13 czerwca to ważna data dla miłośników wodnych rekreacji. W tym dniu puławski MOSiR zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z usług otwartego na sezon letni Parku Wodnego przy ul. Hauke-Bosaka.

Obiekt będzie otwarty dla mieszkańców w dni powszednie od 11:00 do 20:00 oraz w weekendy od 10:00 do 19:00. Jednocześnie MOSiR informuje, że pływalnia kryta, z której mieszkańcy mogli korzystać przez ostatnie miesiące, zostanie zamknięta od 5 czerwca. W dniu rozpoczęcia sezonu letniego młodzież szkolna oraz studenci za okazaniem ważnej legitymacji zapłacą 2 złote za bilet wstępu do Parku Wodnego. W pozostałe dni bilet normalny całodzienny ma kosztować 25 złotych, zaś ulgowy za cały dzień to kwota 14 złotych. Osoby, które wykupią bilet od godz. 15:00, będą musiały wydać 14 złotych, zaś bilet ulgowy od tej godziny to kwota 9 złotych. Pełny cennik za korzystanie z atrakcji Parku Wodnego znajduje się na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mosir.pulawy.pl.

Przy tej okazji warto przypomnieć kilka zasad bezpieczeństwa, obowiązujących przy korzystaniu z Parku Wodnego. Zgodnie z regulaminem, osoby, które nie potrafią pływać, mogą korzystać jedynie z pływalni aquaparku. Ta sama zasada dotyczy dzieci w wieku do 10 lat, które powinny przebywać pod opieką osoby dorosłej. Z dostępnych na obiekcie zjeżdżalni mogą zaś korzystać jedynie osoby w pełni sprawne ruchowo.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button