Edukacja włączająca – spotkanie dla nauczycieli w Puławach |#LPU24.pl

Share your love

W Puławach odbędzie się spotkanie skierowane do nauczycieli zainteresowanych edukacją włączającą oraz pracą z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Wydarzenie organizuje Specjalistyczne Centrum Wspierające Edukację Włączającą w Puławach.

Organizatorzy zapowiadają, że spotkanie będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy oraz wymiany doświadczeń. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z nowoczesnym sprzętem wspierającym proces dydaktyczny, a także poznać praktyczne metody pracy z uczniami wymagającymi szczególnego wsparcia.

Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 9:00 w siedzibie Centrum przy ul. Eustachiewicza 1 w Puławach. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy – przyjmowane telefonicznie do 8 kwietnia. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje na temat spotkania można znaleźć na profilu Centrum Terapii i Diagnozy Inicjatywa w Puławach w mediach społecznościowych.

Podziel się swoją opinią
Paweł Skibniewski
Paweł Skibniewski
Artykuły: 7491