InformacjeMiasto Puławy

Finał akcji Przyjdź-Pokochaj-Adoptuj |#LPU24.pl

Wielkim rodzinnym piknikiem w puławskiej Marinie podsumowano tegoroczną edycję akcji Przyjdź-Pokochaj-Adoptuj. Przypomnijmy, że tę inicjatywę zorganizowało Stowarzyszenie „Razem dla Puław” wraz z Central Park Bistro.

Niedzielne wydarzenie było okazją do podsumowania kolejnej edycji akcji. W tym roku udało się zebrać tonę karmy, od ostatniej akcji odnotowano również 3 adopcje piesków z puławskiego schroniska oraz jedną adopcję wirtualną. W inicjatywę jak co roku zaangażowały się licznie przedsiębiorstwa oraz placówki oświatowe. Organizatorzy przedsięwzięcia, Beata Kozik i Mateusz Okomski ze Stowarzyszenia “Razem dla Puław” wyrazili ogromną wdzięczność wszystkim zaangażowanym w akcję.  W inicjatywę włączyło się ponad 60 partnerów i sponsorów.

Podczas pikniku w Marinie nie brakowało przeróżnych atrakcji, były to między innymi zajęcia sportowe, fotobudkę, pokaz iluzjonisty, dmuchańce czy pokazy motocykli. Oprócz zabawy była też pożyteczna nauka, odbywały się bowiem pokazy resuscytacji krążeniowo-oddechowej dzieci i dorosłych, dzięki którym można było dowiedzieć się, w jaki sposób uratować człowieka w sytuacji zagrożenia życia.

autor: P. Nowosadzki

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button