Miasto Puławy

Weź udział w debacie o stanie Puław |#LPU24.pl

Mieszkańcy Puław będą mogli zabrać głos w debacie na temat stanu miasta. Dyskusja odbędzie się na najbliższej Radzie Miasta, w związku z przygotowanym raportem o stanie miasta Puławy za 2023 rok.

Przypomnijmy, że od kilku lat na urzędy miast i gmin nałożony jest obowiązek przedstawiania tego rodzaju dokumentu. Z Raportem o stanie miasta Puławy na 2023 rok można się już zapoznać za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miasta pulawy.eu. Dokument podsumowuje działania Urzędu, Rady Miasta, wszystkich miejskich jednostek i instytucji w minionym roku. Zawiera również aktualne dane dotyczące między innymi demografii czy puławskiego rynku pracy jak również innych ważnych aspektów życia w Puławach.

W debacie nad raportem o stanie miasta Puławy mogą wziąć udział mieszkańcy, którzy zbiorą wcześniej 50 podpisów. Pisemne zgłoszenie mieszkańca wraz z podpisami należy składać w Biurze Rady Miasta Puławy do 25 czerwca. Sesję absolutoryjną, podczas której odbędzie się dyskusja, zaplanowano dzień później, w środę 26 czerwca o godz. 15:00. Przypomnijmy, że po debacie radni głosują nad udzieleniem prezydentowi Puław wotum zaufania.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button