Miasto Puławy

Festiwal Piosenki Przedszkolaka w MDK |#LPU24.pl

Festiwal Piosenki Przedszkolaka – to jedna z tradycyjnych inicjatyw Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. We wtorek dzieci z przedszkoli powiatu puławskiego prezentowały swoje wokalne talenty podczas zorganizowanej przez MDK imprezy.

Ponad 30 uczestników z Puław, Góry Puławskiej i Nałęczowa miało okazję zaprezentować się przed szerszą publicznością. Wtorkowe wydarzenie z pewnością dla wielu było pierwszą możliwością do pokazania swoich umiejętności artystycznych przed większym gremium. Festiwal zgromadził dużą liczbę dzieciaków z różnych placówek oświatowych z całego powiatu oraz fanów dziecięcego talentu.

Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Aleksandra Kozak-Kotowska przyznała, że festiwal jest już organizowany od wielu lat, podczas wtorkowego wydarzenia jedną z jurorek była osoba, która występowała jako uczestniczka imprezy w pierwszych jej edycjach.

Organizowane już od wielu lat wydarzenie służy promowaniu piosenki dziecięcej, wymianie doświadczeń oraz przełamywaniu bariery stresu przed występami publicznymi u najmłodszych wykonawców.

autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button