Miasto Puławy

Piknik z Okazji Dnia Dziecka |#LPU24.pl

W sobotę odbył się zapowiadany i oczekiwany przez najmłodszych piknik z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie to przyciągnęło wiele rodzin i dzieci, które mogły cieszyć się licznymi atrakcjami przygotowanymi przez organizatorów.

Na uczestników czekało między innymi piana party, przygotowane przez strażaków z OSP a także dmuchańce, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród najmłodszych.

Pierwotnie planowano, że wszystkie występy artystyczne odbędą się na Placu Chopina, na świeżym powietrzu. Niestety, kapryśna w sobotę pogoda pokrzyżowała te plany. Silny wiatr i intensywne opady kilkakrotnie przeganiały z PL. Chopina organizatorów, co zmusiło ich do zmiany lokalizacji sceny. Ostatecznie, pokazy artystyczne przeniesiono do atrium, Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Tam odbyły się występy, które początkowo miały mieć miejsce na Placu Chopina. Wśród nich można było podziwiać m.in. spektakl Teatru Supernowa oraz animacje przygotowane przez instruktorów z POK Dom Chemika.

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, piknik z okazji Dnia Dziecka zakończył się sukcesem, co było widać po zadowolonych buziach samych uczestników.

autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button