Sport

Remis Izabelli z Iskrą Krzemień 2:2 (1:2)

W sobotnie popołudnie na bocznym boisku stadionu MOSiR w Puławach odbył się mecz żeńskich drużyn Izabelli Puławy oraz Iskry Krzemień. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, choć po pierwszej połowie to zespół gości prowadzili 2:1.

Mecz rozpoczął się dynamicznie, a obie drużyny od samego początku pokazały wysokie umiejętności. Już w pierwszych minutach Iskra Krzemień zdobyła prowadzenie, zaskakując defensywę Izabelli. Pomimo straty bramki, puławianki nie straciły ducha walki. Ewa Kośla zdołała wyrównać stan meczu, zdobywając pięknego gola. Jednak przed przerwą przeciwniczki ponownie trafiły do siatki, kończąc pierwszą połowę prowadzeniem

Po przerwie Izabella wyszła na boisko zdeterminowana do odrobienia strat. Kibice mogli zobaczyć znakomitą grę zespołową i zaangażowanie zawodniczek. Nikola Pastwa strzeliła wyrównującą bramkę, co podniosło morale drużyny. Przy stanie 2:2 zespół Izabelli miał jeszcze kilka znakomitych okazji do zdobycia gola, jednak brakowało trochę szczęścia by przechylisz szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Piłkarki trenera Grzegorza Zjawionego grały bardzo ładnie piłką, prezentując solidną grę i nie odpuszczając do samego końca.
Remis z Iskrą Krzemień, która jest wicemistrzem województwa w tym sezonie, to ogromny sukces i dowód na znaczący progres zespołu z Puław . W pierwszej rundzie Iskra pokonała Izabellę 11:1, co pokazuje, jaki progres formy od tamtego spotkania odnotowały piłkarki Izabelli.

Skład drużyny w bramce Maja Madejek, Aleksandra Jurak, dalej Zuzanna Madejska, Amelia Jaruzel, Maja Oświecińska, Maja Mucha, Amelia Łazińska, Julia Kozak, Kamila Górecka (kapitan), Kaja Beczek, Nikola Pastwa, Julia Komorek, Hanna Wojtyła, Maja Czekaj, Ewa Kośla, Michalina Stolarek, Anna Lipska, Julia Przewłoka, Maja Cwajda oraz Anna Szarpak.
Już w przyszłą sobotę drużyna Izabelli rozegra ostatnie swoje spotkanie w lidze. W Świdniku piłkarki Izabelli zagrają z Avią.

foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button