Miasto Puławy

Koncert Antoniego Murackiego w Smoku |#LPU24.pl

Już w najbliższy czwartek w klubie muzycznym Smok odbędzie się niezwykły koncert. Wydarzeniem szczególnie powinni być zainteresowani miłośnicy poezji śpiewanej. Przed puławską publicznością wystąpi bowiem Antoni „Tolek” Muracki, znany bard, pieśniarz i kompozytor.

Artysta jest propagatorem twórczości Jaromira Nohavicy w Polsce, zaangażował się w wiele projektów m.in. “Na Niebieskim Fortepianie”, “Świat wg Nohavicy” czy “Tańce polskie”. Organizatorzy zapowiadają, że podczas koncertu usłyszymy utwory z różnych okresów twórczości artysty. Swoje własne utwory Antoni Muracki będzie przeplatał wykonaniami pieśni Jaromira Nohavicy, Aleksandra Rozenbauma oraz Włodzimierza Wysockiego. Antoniemu Murackiemu podczas jego występu będzie akompaniował multiinstrumentalista Witold Cisło.

Bilety w cenie 55 złotych można zdobyć za pośrednictwem strony www.kupbilecik.pl, jak również bezpośrednio przed koncertem przy wejściu do klubu Smok. Przypomnijmy, że wydarzenie odbędzie się już w najbliższy czwartek o godz. 18:00.

Plakat organizatora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button