Miasto Puławy

Przyjdź Pokochaj Adoptuj – po raz piąty |#LPU24.pl

Rusza piąta edycja akcji “Przyjdź Pokochaj Adoptuj”, której głównym celem jest zebranie jak największej ilości karmy dla psów. Organizatorami akcji są Stowarzyszenie Razem dla Puław oraz Central Park Bistro.

Zbierana jest oczywiście karma jak najlepszej jakości, można ją przynosić m.in. do Central Park Bistro. Organizatorzy podobnie jak w latach ubiegłych zapraszają do włączenia się w akcję także szkoły, przedszkola,. Dla klas, które wykażą się największą aktywnością w zbiórce, przewidziane są atrakcyjne nagrody. W tym roku finał akcji będzie dwudniowy i zaplanowano go w dniach 15 i 16 czerwca.

Pierwszego dnia zaplanowano “Bieg na 6 łap i 2 serca”, podczas którego będzie możliwość przespacerowania się z wybranym przez siebie psem ze schroniska. Następnego dnia w Marinie zaplanowano finał akcji w formie pikniku, podczas którego nie zabraknie występów artystycznych, licytacji charytatywnych, animacji dla dzieci i wielu innych atrakcji. Warto śledzić media społecznościowe organizatorów akcji, gdzie pojawiają się szczegółowe informacje dotyczące tej inicjatywy.

fot. ilustracyjne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button