Miasto Puławy

Spektakl Teatru RETRO o miłości |#LPU24.pl

Działający przy Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” Teatr RETRO przygotowuje wiosenny spektakl słowno-muzyczny, zatytułowany “A w sercu ciągle…miłość”.

Scenariuszem i reżyserią sztuki zajęła się Anna Tuźnik, zaś za opracowanie muzyczne odpowiedzialny jest Zbigniew Jonak. W zaproszeniu czytamy, że przedstawienie “zabierze widzów w podróż po najróżniejszych odmianach miłości i przypomni, że miłość niejedno ma imię”. W spektaklu wystąpią: Wiesław Dybalski, Krystyna Kopania, Ryszard Kuflewski, Ewa Kuzel, Joanna Matraszek, Genowefa Strumnik, Jadwiga Szymanek, Władysława Trocka, Henryk Trocki, Marianna Wesołowska, Jan Wiejak, Anna Tuźnik, Jan Żak, Marta Libort, Alicja Węglińska, Elżbieta Leus, Maria Stochmal, Marian Grzelak, Maria Orzechowska, Zdzisław Gonczewski, Tomasz Soleniec oraz Edward Kula.

Katarzyna Nowak – POK “Dom Chemika”

Bilety na spektakl można nabyć w kasie Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” jak również za pośrednictwem serwisu biletyna.pl. Wydarzenie planowane jest w środę 10 kwietnia o godz. 18:00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button