Miasto Puławy

Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 4 |#LPU24.pl

W atmosferze nieco już świątecznej, ale bardziej nastawionej na integrację społeczności Włostowic z placówką odbywał się w sobotę pierwszy Kiermasz Świąteczny w Szkole Podstawowej nr 4. Organizowany po raz pierwszy ten niezwykły kiermasz już zdobywa serca mieszkańców, a według dyrektorki szkoły, może stać się długo oczekiwaną tradycją na Włostowicach.

Sobotnie wydarzenie to było nie tylko okazją do zakupu oryginalnych prezentów świątecznych, ale także możliwość wspierania lokalnych rzemieślników i artystów. Na stoiskach można było znaleźć nie tylko tradycyjne ozdoby świąteczne i rękodzieło ludowe, ale także praktyczne przedmioty użytkowe, które zachwycają swoją prostotą i urodą. Od pięknie zdobionych świątecznych kartek po ręcznie robione przedmioty codziennego użytku. Nie tylko bogata oferta produktów przyciągnęła mieszkańców do szkoły.

Sukces tego wydarzenia potwierdza, że inicjatywy integrujące społeczność lokalną z placówkami edukacyjnymi mają ogromny potencjał i warto je organizować.

Autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button