InformacjeMiasto Puławy

Beata Kozik przedstawiła siebie i kandydatów |#LPU24.pl

W sobotnie przedpołudnie przed Urzędem Miasta w Puławach odbyła się inauguracja kampanii wyborczej Komitetu Wyborczego Beaty Kozik Razem dla Puław. To wydarzenie zgromadziło kilkadziesiąt osób związanych z Komitetem Wyborczym.

Kandydatka na prezydenta miasta zaprezentowała m.in. „jedynki” w poszczególnych okręgach. Na pierwszych miejscach znaleźli się m.in. Kamil Zięcina i Michał Zakrzewski – obecni radni, ale również Tomasz Ogrodnik, Marcin Chołuj, Piotr Dropek czy Mateusz Okomski. Wśród kandydatów na radnych znaleźli się ludzie o różnych doświadczeniach i zainteresowaniach. Głównym punktem spotkania było wystąpienie samej kandydatki na prezydenta miasta – Beaty Kozik, która przedstawiła pokrótce swój wstępny plan na przyszłą prezydenturę. Tradycyjnie podczas inauguracji kampanii wyborczej tak jak w przypadku konkurentów politycznych nie mogło zabraknąć pytania o nasz „eksportowy miejski problem” czyli znany w całym kraju spór o „Orlika” na Włostowicach.

Sobotnia inauguracja kampanii wyborczej to początek drogi do wyborów, które zadecydują o przyszłości Puław. Przypomnijmy, że głosowanie już 7 kwietnia.

Autor: P. Nowosadzki, zdjęcia: A. Koter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button