InformacjeLPU24

Alarm bombowy w Mcdonald’s-ie [VIDEO] |#LPU24.pl

W poniedziałek około godziny 20:00 Puławska Policja została powiadomiona o tym, że przy jednym z wejść do restauracji McDonald’s przy ul. Dęblińskiej w Puławach zauważony został podejrzany pakunek. Ponieważ nikt z przebywających w lokalu klientów nie przyznawał się do niego, pracownicy powiadomili o wszystkim kierownictwo, to zaś zgłosiło sprawę Policji.

Jak informuje kom. Ewa Rejn-Kozak – oficer prasowy KPP Puławy, natychmiast wdrożone zostały stosowane w takich przypadkach procedury. Ewakuowano znajdujące się w środku osoby, klientów i personel (blisko 35 osób), zabezpieczono też pobliski teren.

 

Ulica Dęblińska na wysokości Centrum Handlowego przez ponad 3 godziny była nieprzejezdna. Na miejscu był policyjny pirotechnik, oraz kontrterroryści z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Ich zadaniem było sprawdzenie zawartości pakunku pod kątem niebezpiecznych materiałów i substancji. Policja nie wyklucza sytuacji, że ktoś mógł zostawić paczkę przez pomyłkę, niemniej sprawdzane były wszystkie ewentualności.

kom. Ewa Rejn-Kozak – oficer prasowy KPP w Puławach

Sprawdzony przez kontrterrorystów pakunek zawierał jedynie produkty żywnościowe.

Autor: P. Nowosadzki

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button