Sport

Zwycięstwo Azotów po dłuższej przerwie |#LPU24.pl

Po blisko trzytygodniowej przerwie szczypiorniści Azotów Puławy powrócili do ligowej rywalizacji. W niedzielne popołudnie puławscy piłkarze ręczni zagrali na wyjeździe z zespołem Energi Wybrzeża Gdańsk.

W pierwszych minutach spotkania rywalizacja była wyrównana, oba zespoły zgodnie zdobywały bramki, a wynik oscylował wokół remisu. Po kwadransie gry to gdańszczanie jako pierwsi zdołali zdobyć dwie bramki z rzędu, jednak „azotowcy” bardzo szybko odpowiedzieli trzema kolejnymi trafieniami. Po pierwszych 30 minutach puławianie prowadzili w meczu 11. kolejki Orlen Superligi 17:15.

W drugiej części meczu obraz gry nie zmienił się znacząco. W tej części gracze z Gdańska dwukrotnie zdołali zdobyć dwie bramki z rzędu, jednak w końcowym rozrachunku nie byli w stanie zagrozić szczypiornistom Azotów w odniesieniu kolejnego ligowego zwycięstwa. Dodatkowo w 54. minucie jeden z gdańszczan został ukarany czerwoną kartką. Warto zauważyć fakt, że w tym spotkaniu aż 14 trafień zanotował skrzydłowy Azotów Piotr Jarosiewicz.

Wybrzeże Gdańsk – Azoty Puławy 32:34 (15:17)

 

Foto: KS Azoty Puławy, profil Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button