Informacje

14. edycja Dnia Otwartego Notariatu |#LPU24.pl

“Porozmawiaj z notariuszem o zmianach w prawie spadkowym i ich skutkach” – pod takim hasłem w przyszłą sobotę odbędzie się 14. edycja Dnia Otwartego Notariatu. Wydarzenie to ma na celu edukowanie społeczeństwa w obszarach prawa, które leżą w kompetencjach notariuszy.

Doradcy będą udzielać porad prawnych stacjonarnie w lokalizacjach wyznaczonych w 19 miastach w Polsce, telefonicznie, na czacie, jak również podczas streamingu na żywo na profilu Porozmawiaj z Notariuszem na Facebooku. Rzecz jasna, z notariuszem będzie można porozmawiać nie tylko o kwestiach spadkowych, ale także o wszystkich innych nurtujących nas zagadnieniach prawnych.

Kilka lat temu możliwość osobistego porozmawiania z notariuszem w Urzędzie Miasta mieli mieszkańcy Puław, niestety od pewnego czasu akcja ta nie jest organizowana. Puławianie w tym roku mogą więc skorzystać jedynie ze zdalnej formy porady notarialnej bądź udać się do jednego z miast gdzie takie porady będą udzielane stacjonarnie. Najbliższy punkt porad prawnych będzie znajdować się w Lublinie w siedzibie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego przy ul. Narutowicza 4. Osoby, które chciałyby zadać pytania za pośrednictwem internetu, mogą to zrobić już teraz za pośrednictwem strony internetowej www.porozmawiajznotariuszem.pl. Odpowiedzi będą udzielane w trakcie streamingu na żywo 18 listopada na profilu Facebookowym Porozmawiaj z Notariuszem.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button