Sport

Trudny debiut w lidze piłkarek Izabelli |#LPU24.pl

Mecz w Wojewódzkiej Lidze Juniorek przeciwko zespołowi Pereł Lublin był wyzwaniem dla drużyny piłkarek Izabelli. Perły były faworytem a wynik końcowy 4:10 na ich korzyść tylko potwierdził te przypuszczenia.

Przypomnijmy, ze to pierwszy sezon puławianek w rozgrywkach w składach jedenastoosobowych. Do tej pory zawodniczki Grzegorza Zjawionego ro zagrywały swoje mecze na mniejszych boiskach i w węższych składach. Warto dodać, że jest to trudny sezon ze względu na brak doświadczenia, co czasem skutkowało prostymi błędami indywidualnymi. Jednak jak już widzimy z każdym meczem zespół radzi sobie coraz lepiej.

Warto zaznaczyć, że w sobotnim spotkaniu były momenty, kiedy piłkarki radziły sobie bardzo dobrze i udawało się im zamknąć przeciwnika na jego połowie, co skutkowało zdobyciem goli dla Izabelli. Bramki dla zespołu z Puław zdobyły Julia Komorek (2), Julia Kozak (1) oraz Zuzanna Madejska z karnego. Kolejny mecz ligowy zespołu Grzegorza Zjawionego odbędzie się w sobotę, 30 września, tym razem na wyjeździe piłkarki Izabelli spotkają się z Iskrą Krzemień.

Autor: P. Nowosadzki

Foto: ŻKS Izabella Puławy, profil Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button