Miasto Puławy

Gramy dla Sowy – koncert charytatywny przed nami

Na początku października puławianie oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości będą mieli kolejną okazję, by okazać szczodrość serca. Wszystko dzięki organizowanemu w Pałacu Czartoryskich koncertowi “Gramy dla Sowy”.

Środki finansowe zebrane z tego wydarzenia wesprą leczenie i rehabilitację Weroniki Sowy, 23-latki z Moszczanki w powiecie ryckim, która zmaga się z licznymi chorobami. Podczas koncertu wystąpią m.in. zespoły “Dywizjon” oraz “Suma Pragnień”, a także wielu innych znanych lokalnych artystów. Gościem specjalnym wydarzenia będzie wokalistka Dominika Świątek z Warszawy. Wszyscy zebrani będą mogli także obejrzeć pokazy akrobatyczne oraz choreografie taneczne. W trakcie wydarzenia odbędą się aukcje oraz loteria fantowa, z których cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Weroniki. Organizatorzy zwracają się z prośbą o wystawienie przedmiotów na licytację i loterię do wszystkich, którzy mają taką możliwość. Szczegóły można znaleźć w utworzonym na portalu Facebook wydarzeniu “Gramy dla Sowy, bo Miłość wszystko zwycięży!”.

Koncert zaplanowano w niedzielę 1 października w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich o godz. 17:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button