Miasto Puławy

Warsztaty teatralne dla młodzieży w Domu Chemika

Wszyscy młodzi miłośnicy teatru i sztuki recytacji z Puław i okolic mogą być zainteresowani tą informacją. Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” organizuje warsztaty teatralne, które poprowadzi aktor Michał Kurek, artysta związany z ruchem recytatorskim.

Wrześniowe warsztaty będą częścią projektu “Zaduszki poetyckie – życie wierszem pisane”, którego zwieńczeniem będzie spektakl plenerowy, zaprezentowany przez artystów 2 listopada. W międzyczasie na uczestników projektu czekać będą także warsztaty kuglarskie, zaplanowane na październik. W przedsięwzięciu mogą brać udział uczniowie szkół średnich. Warsztaty teatralne z Michałem Kurkiem odbędą się 17 września.

Zapisy na warsztaty są prowadzone mailowo, osoby chętne do uczestnictwa w projekcie nie mają wiele czasu na zastanowienie, gdyż termin zgłoszeń upływa w poniedziałek 11 września. Więcej informacji na temat zapisów  oraz szczegóły dotyczące samego projektu można znaleźć na stronie internetowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Warsztaty są realizowane we współpracy z Centrum Kultury w Lublinie w ramach projektu Open Call Przestrzenie Sztuki Teatr 2023.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button