Miasto Puławy

Bieg na 6 łap

Niedawno informowaliśmy o prowadzonej przez Central Park Bistro i stowarzyszenie Razem Dla Puław zbiórce karmy dla schroniska dla bezdomnych zwierząt. Częścią tej akcji, poza wielkim finałem, będzie też Bieg na 6 Łap. Podczas tego wydarzenia wszyscy miłośnicy czworonogów będą mogli zapoznać się z psami gotowymi do adopcji i wyprowadzić je na spacer.

Beata Kozik – Stowarzyszenie Razem Dla Puław

Jak podkreśliła Beata Kozik ze Stowarzyszenia Razem dla Puław, będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście, odbędzie się ono 21 października o godz. 11:00 w Schronisku dla bezdomnych zwierząt. Będzie to Bieg na 6 łap i 2 serca, czyli spacer z pieskami-podopiecznymi puławskiego Schroniska. Celem akcji jest rozpropagowanie wśród mieszkańców informacji o funkcjonowaniu Schroniska i zachęcenie ich do adopcji psiaków. Następnego dnia, podczas finału akcji zbiórki karmy, osoby, które uczestniczyły w biegu, zostaną nagrodzone.

Przypominamy, karmę w ramach akcji zbiórki można przynosić do jednej z puławskich szkół, lub bezpośrednio do Central Park Bistro. Finał akcji zaplanowano na 22 października.

Autor: A. Koter

Foto ilustracyjne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button