Powiat Puławski

Moje bezpieczne środowisko – konkurs PSP

W czasie spędzania czasu wolnego podczas wakacji i urlopów warto pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Puławach zaprasza młodzież z Puław i powiatu puławskiego do wzięcia udziału w konkursie “Moje bezpieczne środowisko”.

Celem tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi na takie zagadnienia jak bezpieczny wypoczynek nad wodą i w górach, bezpieczeństwo pożarowe w środowisku naturalnym i ekologicznym, podniesienie świadomości mieszkańców województwa lubelskiego na temat właściwego zachowania oraz postaw związanych z ochroną przeciwpożarową oraz ochroną środowiska. W ramach konkursu należy przygotować pracę multimedialną, która ma przedstawiać działalność Państwowej Straży Pożarnej w kontekście ochrony środowiska. Inicjatywa jest skierowana do młodzieży w wieku 15-19 lat z naszego województwa.

Konkurs rozpoczyna się 5 września i potrwa do 28 września. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej Państwowej Straży Pożarnej w Puławach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button