Miasto Puławy

Plany Domu Chemika na sierpień

Zajęcia dla dzieci, bluesowe koncerty, pokazy filmu niespodzianki czy koncert piosenek patriotycznych – to niektóre z atrakcji proponowanych w sierpniu przez Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika”.

Instytucja przygotowała kolejną część warsztatów dla najmłodszych organizowanych w czasie wakacji. Dzieci i młodzież będą uczestniczyć między innymi w zajęciach plastycznych prowadzonych przez członkinie Klubu Twórców Ludowych czy warsztatach kuglarskich. Informacji o zapisach na warsztaty należy szukać w kasie biletowej Puławskiego Ośrodka Kultury. Na najmłodszych dwukrotnie, bo 3 i 24 sierpnia czekać będzie projekcja filmu-niespodzianki, wstęp na seans jest wolny.

W sierpniu “Dom Chemika” będzie także gospodarzem wydarzeń związanych z Międzynarodowym Festiwalem Folklorystycznym “World Wide”. 8 sierpnia zaplanowano koncert otwarcia, zaś 5 dni później wydarzenie zostanie podsumowane koncertem zamykającym. Puławski Ośrodek Kultury włączy się w obchody święta Wojska Polskiego, 15 sierpnia zaplanowano bowiem koncert “Śpiewanie z gwiazdami, czyli potyczki z piosenką”. Tego samego dnia rozpocznie się Puławskie Lato Bluesowe, które zostanie zwieńczone koncertem finałowym 19 sierpnia.

Informacje o wszystkich planowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej Puławskiego Ośrodka Kultury.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button