Miasto Puławy

Zabierz głos w debacie o stanie miasta Puławy

Podczas planowanej pod koniec czerwca sesji Rady Miasta odbędzie się debata o stanie miasta Puławy. Od kilku lat Urząd Miasta ma obowiązek przedstawiać coroczny raport o stanie miasta Puławy. Nad dokumentem odbywa się dyskusja, która jest również okazją do podsumowania działań prezydenta miasta w głosowaniu nad wotum zaufania dla niego.

W dyskusji mogą wziąć udział także mieszkańcy, o ile zgłoszą taką chęć odpowiednio wcześniej i zbiorą 50 podpisów pod swoim wnioskiem. Z treścią Raportu o stanie miasta Puławy za 2022 rok można zapoznać się za pośrednictwem strony internetowej puławskiego Urzędu Miasta. Ponad 200-stronicowy dokument podsumowuje działania Urzędu, Rady Miasta, wszystkich miejskich jednostek i instytucji w minionym roku. Zawiera również aktualne dane dotyczące między innymi demografii czy puławskiego rynku pracy.

Debata nad raportem o stanie miasta Puławy odbędzie się podczas sesji zaplanowanej 29 czerwca o godz. 15:00. Wszelkie szczegółowe informacje na temat możliwości uczestnictwa w debacie można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button