InformacjeMiasto Puławy

Spotkania podróżnicze w Mediatece

Po spotkaniach dla dzieci i młodzieży tym razem Biblioteka Miejska zaprasza na wydarzenia skierowane do osób dorosłych. Spektakl multimedialny 9 ognisk z muzyką na żywo – to kolejny element realizowanego przez Bibliotekę Miejską projektu Ciekawi świata. Wydarzenie planowane jest już w poniedziałek 5 czerwca o godz. 18:00 w budynku Mediateki.

Jego głównymi bohaterami będą pisarz i podróżnik Marek Tomailk oraz instrumentalista i kompozytor Maciej Kudłacik. Widowisko, które zostanie zaprezentowane, będzie opierać się na książce autorstwa Marka Tomalika, w których opisanych jest 9 historii z Australii i Meksyku. Wstęp na spotkanie jest wolny, natomiast po jego zakończeniu będzie możliwość zakupu książek “9 ognisk”.

Przypomnijmy, że to wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej Mediateki 5 czerwca o godz. 18:00. Dzień później Marek Tomalik i Michał Kudłacik spotkają się ponownie z puławską publicznością, pierwszy z nich podzieli się swoimi wrażeniami z wyprawy australijskimi śladami Pawła Edmunda Strzeleckiego – XIX-wiecznego polskiego podróżnika. Na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 6 czerwca o godz. 17:00 w budynku Mediateki wstęp również jest wolny.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button