InformacjeSport

Izabella za mocna dla Stelli, pogrom w Kraśniku

Żeńska drużyna piłkarek Izabelli rozegrała ostatni mecz ligowy w rozgrywkach grupowych. Podopieczne trenera Grzegorza Zjawionego rozgromiły w Kraśniku gospodynie, drużynę Stelli aż 0:10.

Przewaga puławianek była bezsprzeczna jednak to nie wynik w tym spotkaniu był najważniejszy. W ocenie opiekuna piłkarek z Puław najważniejsza była gra, która według Grzegorza Zjawionego była mądra, zawodniczki w trakcie gry stroniły od gry  “na hurra “wymieniały dużą ilość podań, zmuszając przeciwniczki do ciężkiej pracy, nie każda akcja musiała być akcją do przodu. W poczynaniach zespołu Izabelli widać było myśl i realizacje taktyki i właśnie to według trenera było najbardziej budującym wnioskiem po zakończeniu meczu.
W spotkaniu tym zagrały wszystkie zawodniczki które znalazły się w kadrze meczowej.  Pomimo rotacji składem gra wyglądała dobrze. Gole dla Izabelli zdobyły Ewa Kośla, Michalina Wawer, Łucja Kowalik, Kamila Górecka, Anna Wróbel i Hanna Wojtyła.

Stella Kraśnik – Izabella Puławy 0:10

Puławianki zagrały w składzie: Aleksandra Jurak, Anna Lipska, Zuzanna Madejska, Julia Kozak, Maja Mucha, Ewa Kośla, Kamila Górecka, Antonina Seroka, Łucja Kowalik, Amelia Pietras (Kapitan), Julia Sączek, Anna Wróbel, Amelia Łazińska, Michalina Wawer, Hanna Wojtyła, Maja Madejek.
Przed podopiecznymi Grzegorza Zjawionego finały ligi, które odbędą się 10 czerwca. Przypomnijmy, ze do tej pory Izabella w rozgrywkach grupowych trzy razy wygrywała i raz zremisowała.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button