Miasto Puławy

O nowoczesnych metodach edukacyjnych w Mediatece

Stosowanie nowoczesnych technologii w edukacji w dzisiejszych czasach wydaje się być niezbędne, by dotrzeć do przedstawicieli młodego pokolenia i zainteresować ich danym tematem. Między innymi tę kwestię będą omawiać uczestnicy organizowanej w Puławach w maju konferencji.

Wydarzenie zorganizują wspólnie Biblioteka Miejska, Szkoła Podstawowa nr 11 oraz Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika”. Konferencja nosi nazwę “Być na czasie – czas na TIK!”. Pod skrótem użytym w tytule kryje się hasło “technologia informacyjno-komunikacyjna”. Uczestnicy wydarzenia wysłuchają licznych wykładów, wezmą także udział w panelach dyskusyjnych i warsztatach. Oprócz tematu nowoczesnych metod w pracy nauczycieli eksperci edukacyjni bedą także rozmawiać o kwestiach psychologii oraz coachingu w szkole czy o międzynarodowych projektach edukacyjnych. Konferencja jest adresowana do nauczycieli ze szkół znajdujących się na terenie naszego powiatu.

Wydarzenie odbędzie się 9 maja w budynku Mediateki. Chętni mogą rejestrować się na to wydarzenie za pośrednictwem formularza internetowego, udostępnionego na stronach organizatorów konferencji.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button