Miasto Puławy

Stwórz graffiti na skateparku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach zaprasza wszystkich uzdolnionych artystycznie i obdarzonych kreatywnością do udziału w konkursie na wykonanie graffiti. Malunki mają ozdobić oddany do użytku w czerwcu 2021 roku po gruntownej modernizacji skatepark.

To już kolejna próba wyłonienia wykonawcy graffiti, poprzednia podjęta niedługo po ponownym otwarciu obiektu na ul. Niemcewicza, zakończyła się niepowodzeniem. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie projektu oraz graffiti między innymi na betonowych ściankach oraz słupach znajdujących się na terenie skateparku. Może być to z pewnością szansa na zaprezentowanie kreatywnych rozwiązań artystycznych przy jednoczesnym upiększeniu ważnego elementu przestrzeni miejskiej.

W konkursie mogą wziąć udział osoby powyżej 14. roku życia, zarówno indywidualnie jak i zrzeszone w grupach. Na przygotowanie projektu uwzględniającego rozmiary i kolory graffiti nie zostało dużo czasu. MOSiR czeka na zgłoszenia chętnych artystów wraz z ich pomysłami do 28 kwietnia, zgłoszenia można dostarczyć osobiście do siedziby MOSiR-u, pocztą bądź drogą elektroniczną.

foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button