Informacje

Startuje Nordikiada 2023

Już w najbliższą niedzielę miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu, a zwłaszcza chodzenia z kijkami zainaugurują kolejną edycję Nordikiady rajdem w Kraśniku. To cykl rajdów nordic walking w różnych atrakcyjnych turystycznie miejscowościach organizowany przez puławską Fundację BezMiar.

W tym roku organizatorzy zaplanowali łącznie 13 rajdów w ramach cyklu głównie na trasach w województwie lubelskim, ale nie tylko. W weekend majowy, a konkretnie pierwszego dnia przyszłego miesiąca zorganizowany zostanie bowiem rajd w miejscowości Jastrzębia koło Radomia. Ponadto uczestnicy rajdów odwiedzą m.in. Lublin, Annopol czy Radzyń Podlaski, na trasie nie zabraknie oczywiście samych Puław. Już tradycyjnie finał cyklu zaplanowano na początku grudnia w Parchatce.

Podczas wszystkich rajdów przygotowane zostaną dwie trasy, krótsza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nordic walking oraz dłuższa dla tych, które mają już odpowiednie doświadczenie. Na każdy z rajdów obowiązują oddzielne zapisy, osoby zainteresowane uczestnictwem w poszczególnych wydarzeniach powinny śledzić media społecznościowe Fundacji BezMiar, która na bieżąco aktualizuje informacje na temat organizowanych przez siebie wydarzeń.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button