Miasto Puławy

Puławy w lipcu staną się stolicą jazzu

Świetne wiadomości dla fanów jazzowych brzmień. Także w tym roku Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” zorganizuje Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe sPOKo Jazz. Zapisy na lipcowe wydarzenie trwają już na stronie internetowej Ośrodka.

W ramach warsztatów, które odbędą się w terminie od 2 do 9 lipca, można będzie podnieść swoje umiejętności gry na fortepianie, trąbce, puzonie, saksofonie czy gitarze. Zaplanowano również utworzenie klasy wokalnej. Ponadto uczestnicy lipcowych warsztatów będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach z big bandu, combo a także historii i teorii jazzu. Jak co roku warsztatom towarzyszyć będą koncerty kadry instruktorskiej czy gwiazd jazzowej sceny muzycznej. Uczestnicy zajęć będą mieli również szansę zaprezentować przed puławską publicznością nabyte w trakcie warsztatów umiejętności muzyczne.

Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane do 19 czerwca za pośrednictwem przygotowanego na stronie internetowej Puławskiego Ośrodka Kultury formularza. Tam też można znaleźć regulamin uczestnictwa w warsztatach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button