Miasto Puławy

Wykonawca remontu kładki wybrany

Kolejna próba wyłonienia wykonawcy remontu kładki nad ul. Głęboką zakończyła się sukcesem. Początkowo Urząd Miasta zamierzał przeznaczyć na ten cel 390 tysięcy złotych, ta kwota okazała się jednak niewystarczająca dla sfinansowania inwestycji.

W rozstrzygniętym w środę przetargu wybrano najtańszą ofertę przedstawioną przez przedsiębiorstwo “Mostkol”, opiewającą na sumę ponad 453 tysięcy złotych. Ponadto w przetargu zgłoszono jeszcze 2 propozycje, jedna z nich była o blisko 8 tysięcy złotych droższa od oferty zwycięskiej firmy, druga zaś wynosiła blisko 790 tysięcy złotych. W ramach planowanej inwestycji miałaby zostać wymieniona nawierzchnia na całej długości kładki, ponadto mają być wykonane nowe balustrady, w planach jest także odtworzenie betonowych gzymsów. Prace miałyby potrwać 3 miesiące.

Kładka nad ul. Głęboką już od dawna wymaga remontu, jednak dotychczas na przeszkodzie stały kwestie nieuregulowanego stanu prawnego tego miejsca. Ostatecznie decyzją sądu ten teren znalazł się w zarządzaniu Miasta Puławy, dlatego można było ogłosić przetarg.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button